Sofa

Sofa

Sofa

Sofa

Sofa


آخرين مطالب سايت

اردوی راهیان نور

اطلاعات بیشتر******************ثبت نام اینترنتی

مهم : با توجه به تکمیل لیست خواهران ثبت نام خواهران به پایان رسیده است.

عکس های اردوی راهیان نور (فروردین 93)


سری اول

سری دوم

سری سوم

سری چهارم

معراج شهدای مشهد را دریابید

جمال رستم زاده - زیاد قیمتی نیست اما اگر ارزش اقتصادی داشت‌، بسیار زود‌تر از این‌ها روی هوا قاپش می‌زدند. یک زمین ساده و یک سالن بزرگ، همه خاطرات مردان و زنان روزهای دفاع مقدس خراسان از جنس پدر و مادر و همسر و فرزند و هم‌رزم شهید.
معراج شهدای خراسان در کوی امام‌هادی(ع) را می‌گویم که سال‌هاست از آن گفته و نوشته‌ایم و به تعداد حرف‌های ما، عمل مسئولان کم‌رنگ‌تر شده است‌. معراج اما جایی است که فرزندان رفته همین پدر ومادرها ،همسران همین نوعروس ها و پدر همین بچه های کوچک و بزرگ شهید را که با پای خودشان به جبهه رفته بودند، برای تنها شبی تا وقتی روی دوش ودست مردم این شهر تشییع می شدند در آن نگه می داشتند .و حال این مکان را که به سبب انسان هایی که در آن زیسته بودند شرافت یافته مورد بی مهری قرار گرفته است، فراموش نکرده ایم (( شرف المکان بالمکین ))

توضیح آیت‌الله مکارم درباره منع شرعی فیس‌بوک

حضرت آیت الله مکارم در پاسخ به سؤالی در مورد دليل حرمت اشتراك در فيس بوك نظر و دلایل خود را بیان کرده و اعلام کرد: فیس بوک مانند كتب ضلال است كه فقها مطالعه آن را براى عموم تحريم مى‌كنند

بلایی که بر سر معراج شهدای مشهد آمد+تصاویر

سالیانی بود که وقتی اجساد همرزمان شهیدما خونین بال به دیارشان بر می گشت،اولین وعده گاه برای دیدارشان معراج بود.شبانه می رفتی و با اصرار از مسئول معراج می خواستی اجازه دهد دقایقی با همرزمت تنها باشی

شماره ضروری که حتما باید بدانید!

در مواقع گناه با این شماره تماس بگیرید(شماره 41/داخلی 36)

4 شماره ضروری که حتما باید بدانید!

گناه
از دوران کودکی تا به حال علاقه زیادی با داشتن تقویم‌های کوچک و جیبی داشته‌ایم، نکته ای که سبب علاقه ما به این تقویم‌های زیبا و دوست داشتنی شده است، علاوه بر اطلاعات فراوانی که در آن‌ها وجود دارد، درج شماره های کوتاه و ضروری در آخر تقویم‌هاست، از جمله کد کشورها و شهر های مختلف که گاهی مورد نیاز است و برای بدست آوردن آن‌ها باید به این تقویم‌ها مراجعه کنیم.

 

حجت‌الاسلام قرائتی در گردهمایی فعالان قرآنی استان تهران:

برنامه‌ام رکورد‌دار جهان است/ جلسات مفید 20 دقیقه است نه بیشتر/خاطره‌ای از سفر به کره شمالی

* بی‌نماز در طبقه چهارم جهنم و سبک‌شمارنده نماز در طبقه هفتم آن است

در بخشی از این گردهمایی، حجت‌الاسلام محمد کاظمی کارشناس مرکز تخصصی نماز پیرامون شیوه‌های دعوت به نماز به ویژه نماز جماعت صحبت کرد.

وی با اشاره به کتاب «صلاة الخاشعین» شهید دستغیب گفت: کسی که نماز را سبک بشمرد جایگاهش سَقَر است (طبقه هفتم جهنم درک) اما کسی که نماز نخواند جایگاهش «ویل» است (طبقه چهارم جهنم). این نشان می‌دهد که سبک‌شمردن نماز تا چه اندازه بد است. کسی که خودش اهل نماز باشد اما نسبت به نماز اطرافیان بی‌تفاوت باشد، جزء مستخفین نماز است.

فراخوان مسابقه عکس اعتکاف

به اطلاع کليه دوستان عزيزى که در اعتکاف امسال کانون معراج الشهدا حضور داشته اند مى رساند،این کانون در نظر دارد مسابقه ای با عنوان "مسابقه عکس اعتکاف" برگزار کند لذا از شرکت کنندگان در اعتکاف بزرگ جوانان مشهد دعوت میشود عکسهای خود را از مراسم اعتکاف امسال به  پست الکترونیکی کانون ارسال کنند  از ميان تصاوير يک مورد به عنوان تصوير برگزيده باتوجه به نظر بازديد کنندگان انتخاب خواهد شد

آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه‌ها محافظت می شود. برای مشاهده آن نیاز به فعال کردن جاوا اسکریپت دارید.

سری دوم عکسهای اعتکاف رمضان 92

سخنرانی حاج حسین یکتا * موضوع : جنگ نرم

سخنرانی حاج حسین یکتا در جمع مسئولین بسیج دانشجویی کشور

مشهد مقدس زمستان 90       با موضوع : جنگ نرم

دانلود با حجم 9.1 مگابایت به مدت 54 دقیقه از لینک مستقیم

دانلود با حجم 9.1 مگابایت به مدت 54 دقیقه از مدیا فایر

صفحه 1 از 4

Joomlart