Sofa

Sofa

Sofa

Sofa

Sofa


آخرين مطالب سايت

سومین اعتکاف بزرگ جوانان مشهدالرضا

سومین اعتکاف بزرگ جوانان مشهد الرضا

برکت ماه مبارک رمضان

خدا را شاکریم که توفیق درک ماه رمضان دیگری را به ما عنایت نمود. ان شاء الله این ماه رمضان، ماه سلامت، امنیت، آرامش، آمرزش و ماه پیوند با ولایت باشد. بیاییم با گوشه ای از برکات این ماه عزیز آشنا شویم.

ماه رمضان آمد...

- مى‏ دانى در این ماه میهمان چه كسى هستى؟ او كه معبود جهانیان است و عفوكننده گنهكاران. از او درخواست‏ سلامت روزه و شب زنده‏ داریت را بنما!
-در این ماه تلاش كن تا به خشنودى پروردگارت نزدیكتر و از خشم او دور شوى. از مهربانترین مهربانان توفیق خواندن آیاتش را طلب كن!
- براى تیزهوشى و بیداریت دعا كن و از هر چه در آن بى‏ خردى و اشتباه‏ است‏ بپرهیز. سهمت را از خیر و بركت این ماه افزونتر بخواه كه او بخشنده ‏ترین بخشندگان است.

 

السلام علیک یا اباصالح المهدی (عج)

میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مبارک باد .زندگینامه حضرت :


ولادت حضرت مهدی صاحب الزمان ( ع ) در شب جمعه ، نيمه شعبان سال 255يا 256 هجری بوده است ...

 

ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان مبارك باد

جواني، آغاز شكفتن است.

جواني، ميلاد دوباره انسان است.

انسان در جواني، بار تكليف الهي را به تازگي بر دوش گرفته است.

خداوند، بسياري از نعمت هايش را در جواني به انسان ارزاني مي‌دارد.

معراج شهدای مشهد را دریابید

جمال رستم زاده - زیاد قیمتی نیست اما اگر ارزش اقتصادی داشت‌، بسیار زود‌تر از این‌ها روی هوا قاپش می‌زدند. یک زمین ساده و یک سالن بزرگ، همه خاطرات مردان و زنان روزهای دفاع مقدس خراسان از جنس پدر و مادر و همسر و فرزند و هم‌رزم شهید.
معراج شهدای خراسان در کوی امام‌هادی(ع) را می‌گویم که سال‌هاست از آن گفته و نوشته‌ایم و به تعداد حرف‌های ما، عمل مسئولان کم‌رنگ‌تر شده است‌. معراج اما جایی است که فرزندان رفته همین پدر ومادرها ،همسران همین نوعروس ها و پدر همین بچه های کوچک و بزرگ شهید را که با پای خودشان به جبهه رفته بودند، برای تنها شبی تا وقتی روی دوش ودست مردم این شهر تشییع می شدند در آن نگه می داشتند .و حال این مکان را که به سبب انسان هایی که در آن زیسته بودند شرافت یافته مورد بی مهری قرار گرفته است، فراموش نکرده ایم (( شرف المکان بالمکین ))

توضیح آیت‌الله مکارم درباره منع شرعی فیس‌بوک

حضرت آیت الله مکارم در پاسخ به سؤالی در مورد دليل حرمت اشتراك در فيس بوك نظر و دلایل خود را بیان کرده و اعلام کرد: فیس بوک مانند كتب ضلال است كه فقها مطالعه آن را براى عموم تحريم مى‌كنند

بلایی که بر سر معراج شهدای مشهد آمد+تصاویر

سالیانی بود که وقتی اجساد همرزمان شهیدما خونین بال به دیارشان بر می گشت،اولین وعده گاه برای دیدارشان معراج بود.شبانه می رفتی و با اصرار از مسئول معراج می خواستی اجازه دهد دقایقی با همرزمت تنها باشی

شماره ضروری که حتما باید بدانید!

در مواقع گناه با این شماره تماس بگیرید(شماره 41/داخلی 36)

4 شماره ضروری که حتما باید بدانید!

گناه
از دوران کودکی تا به حال علاقه زیادی با داشتن تقویم‌های کوچک و جیبی داشته‌ایم، نکته ای که سبب علاقه ما به این تقویم‌های زیبا و دوست داشتنی شده است، علاوه بر اطلاعات فراوانی که در آن‌ها وجود دارد، درج شماره های کوتاه و ضروری در آخر تقویم‌هاست، از جمله کد کشورها و شهر های مختلف که گاهی مورد نیاز است و برای بدست آوردن آن‌ها باید به این تقویم‌ها مراجعه کنیم.

 

حجت‌الاسلام قرائتی در گردهمایی فعالان قرآنی استان تهران:

برنامه‌ام رکورد‌دار جهان است/ جلسات مفید 20 دقیقه است نه بیشتر/خاطره‌ای از سفر به کره شمالی

* بی‌نماز در طبقه چهارم جهنم و سبک‌شمارنده نماز در طبقه هفتم آن است

در بخشی از این گردهمایی، حجت‌الاسلام محمد کاظمی کارشناس مرکز تخصصی نماز پیرامون شیوه‌های دعوت به نماز به ویژه نماز جماعت صحبت کرد.

وی با اشاره به کتاب «صلاة الخاشعین» شهید دستغیب گفت: کسی که نماز را سبک بشمرد جایگاهش سَقَر است (طبقه هفتم جهنم درک) اما کسی که نماز نخواند جایگاهش «ویل» است (طبقه چهارم جهنم). این نشان می‌دهد که سبک‌شمردن نماز تا چه اندازه بد است. کسی که خودش اهل نماز باشد اما نسبت به نماز اطرافیان بی‌تفاوت باشد، جزء مستخفین نماز است.

صفحه 1 از 4

Joomlart